21 Nisan 2010 Çarşamba

UK AGAIN.....GELİYORUM
13 sene sonra yeniden gidiyorum İngiltere'ye....ve yine 18 öğrencimle birlikte ve bu sefer yanımda sevgili Bahar'la....
Bu sefer daha hazırlıklı gezmeyi planlıyorum bir çok yeri.National Gallery, British Museum 'da doya doya inceleyemediklerimi tekrar görecek olmak harika...Monet'i , Rembrandt'ı,Van Gogh'u ..... Leonardo da Vinci'nin o inanılmaz çizimlerini....Tabii umarım şu yanardağ püskürmekten ve tütmekten bir an önce vazgeçerse !!

Be sefer Güney'e Swanage'e gidiyoruz.Öğrencilerimiz orada Harrow House International School'da 15 günlük bir eğitim alacaklar; hem yaz tatili yapacaklar ,hem de İngilizcelerini pekiştirecekleri bir ortamda bulunacaklar.

Bizlerde onların gelişimlerini takip ederek, iyi bir 15 gün geçirmeleri için onlara güzel bir gezi planı hazırlayacağız.

13 sene öncesinin bazı fotoğraflarına bakalım beraber, sonra yenileriyle karşılaştırırız....


Kırmızı telefon kulubeleri ..!! Sizi özlemişim....:)

2 yorum:

  1. ne kadar şanslılarr bende ortaokuldayken gitmiştim şimdi yüksek lisans okuyorumm:)) ne kadar çabuk geçio zaman. O zaman gittiğimde anne anne die ağlamaktan keyfini sürememiştimm keşke bir kez daha şansım olsa o günleri yaşamak için:))
    iyi eğlenceler sizee...

    http://sunsetvillage.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. evet evet benim de 97 yılındaki ilk gezimde 'anne anne' diye ağlayan bir kaç öğrencim olmuştu, şimdi hepsi üniversiteyi bitirdi bile...ama hem ağlarım hem giderim dercesine, hem çok eğlendik hem de çok özledik evi...sanırım bu sefer ben ağlıyacağım 'kızım... kızım....'diye....:))

    YanıtlaSil

AMMAN

                Amman, Ürdün'ün başkenti ve kesinlikle çok farklı bir şehir. Düzensiz bir yapısı var, trafik karışık, sokaklar çok kalab...