20 Mart 2011 Pazar

KAHVE- ÇİKOLATA-ZAFER PLAZA-BURSA


Bir kahve düşkününe yapılacak en iyi şey....bir kasecik minik çikolata vermektir..
Biz de geçenlerde iki arkadaş başbaşa doğum günü kutladık.
Bursa'nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olan Zafer Plaza'ya gittik. En sevdiğim alışveriş merkezidir kendisi.Hem şehir içinde , hem cıvıl cıvıl-ulaşımı kolay-dilediğiniz tüm markaları bulabiliyorsunuz . Biz de arkadaşımla iyice bir gezindikten sonra Kahve Dünyasî'nda bir yorgunluk kahvesi içtik,hem de bu vesileyle kendimize cheese cake sipariş vererek Sema'cığımın doğum gününü kutladık.
KAhve harikaydı ama en güzeli şu yanlarına verdikleri minik minik çikolatalar.Cheese cake'i anlatamam...Çok hafif, çok lezzetli...:)))

2 yorum:

 1. aa ama ben neden görmedim seni:P şaka bi yana kahve dünyasına uğramadan geçemeyenlerdenizm ve zafer plazadaki favorim. aahh ahh:)

  YanıtlaSil
 2. 30 Mart - 25 Nisan 2011 tarihleri arasında HOBİ DÜNYAM .WOMENFORUM.NET ve http://www.papatya68.blogspot.com tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 12.'si olan "45 Dakikalık Tarifler" etkinliğine ben http://www.tarifkolik.com ev sahipliği yapacağım.
  Siz değerli arkadaşlarım ve katılmak isteyen herkesi etkinliğime davet ediyorum.
  Bunun için yapmanız gerekenler:
  Siteniz varsa; Sitenizde tarifinizi yayınladıktan sonra benim linkimi verip hobidünyam yemek etkinliği için olduğunu belirtmeli ve bana yorum bırakarak yada mail atarak haber
  vermelisiniz. Herkesin bu etkinlikten haberdar olabilmesi için sayfamdan html kodunu alarak etkinlik bannerını sayfanıza eklemeyi lütfen unutmayın.
  Siteniz yoksa; oznur@tarifkolik.com adresime isminizi ve tarifinizi fotoğrafıyla beraber mail atmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz.
  Haydi hazırlanması ve pişmesi 45 dakikayı geçmeyecek pratik tariflerinizi 25 Nisan'a kadar gönderin ve ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.
  Bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir. Siteniz olsun olmasın paylaşmak istediğiniz değerli tariflerinizi bekliyorum. Şimdiden katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
  NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
  http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler...
  GÜZEL PAYLAŞIMLARLA BULUŞMAK DİLEĞİYLE
  SEVGİLER..
  ÖZNUR

  YanıtlaSil

AMMAN

                Amman, Ürdün'ün başkenti ve kesinlikle çok farklı bir şehir. Düzensiz bir yapısı var, trafik karışık, sokaklar çok kalab...